Loading...
Оболонська набережна 3, корпус 2, літера А. тел./факс: (044) 537-65-25
САПР-0,4кВ

Компанія "ТФ-К" у співпраці з галузевим інститутом "Укрсільенергопроект" розробили програмний комплекс "Система автоматизованого проектування ліній електропередач 0,4 кВ (САПР-0,4 кВ)". "САПР-0,4 кВ" призначена для автоматичного проектування і супроводу поопорних схем повітряних ліній електропередачі (ПЛ) і трас кабельних ліній електропередачі (КЛ).
Метою розробки даного програмного комплексу було бажання позбавити інженерів-проектувальників від рутинної роботи на етапі розрахунку і проектування подібних ліній електропередач.
В основу розробки покладено багаторічний досвід ведучого галузевого інституту в цій галузі. Незаперечною перевагою даної системи є значне скорочення термінів розробки, усунення помилок в розрахунках на етапі проектування і підготовки вихідний документації, висока варіабельність і легкість експлуатації.
Вхідними даними для САПР є схема електричної мережі, дані про кількість і типи опор і трансформаторних підстанцій, додатковому устаткуванні і матеріалах, використовуваних типах проводів і кабелів, а також дані про кліматичні умови і грунтах на трасі ЛЕП.
Система управління топографічної основою підтримує растровий формат (файли з розширенням BMP) електронних карт.
В системі також існує можливість перетворення карт в файли інших форматів (файли з розширенням DXF, EMF), що дозволяє використовувати карти в інших графічних систем (AutoCAD, CorelDrawі т.п.).
В результаті роботи САПР формуються вихідні документи: електричні і механічні розрахунки (відповідно до ПУЕ: 2006, поновлення глав 2.4 і 2.5), перетину з інженерними спорудами, зведена відомість опор і фундаментів; специфікації обладнання, виробів і матеріалів; специфікації елементів опор; відомість вводів.
Графічна та документальна частина проекту може редагуватися у внутрішніх редакторах САПР, а також експортуватися в додатки MicrosoftOffice (Word, Excel). Система містить ряд шаблонів проектних документів, виконаних в Word.

Завантаження

# Назва Посилання
1 Презентація Завантажити
2 САПР Завантажити